חודש האהבה באוויר והמשלוחים חינם לזמן מוגבל! 💌
לקנייה בהנחה
ספיישל לבנות בלבד - בנות ונהנות משחק לערב בלתי נשכח! 🥰
לקנייה בהנחה
הלהיט של ישראל חובה או חובה חזר במלאי מוגבל! 🥰
לקנייה בהנחה
משלוחים חינם על המשחקים לזמן מוגבל! 💌
חג פסח שמח המשלוחים עובדים כרגיל 🥰

קצת על חובה או חובה

המומחים במשחקי קלפים

הכל התחיל כאן

הימים הראשונים שלנו

בשלביו הראשונים, "חובה או חובה" המשחק שהתחיל הכל כלל כמעט 450 חובות מצוירת על דפי נייר גזורים. לאחר מכן, אחרי עשרות סינונים של חברים, משפחה ואפילו עורך דין, המספר הסתיים ב -160 קלפים כי המשמעות של המספר בגימטריה חשובה לא פחות.

המקפצה שלנו והטירוף ברשתות

הרגע שהבנו שאנחנו בדרך הנכונה

המשחק במהירות שיא הפך לוויראלי ועשה בלאגן ברשתות, כשיותר מ-100 מפורסמים ברחבי הארץ שיחקו וקידמו אותו בגלל שאהבו את הרעיון. אחרי כל הטירוף ברשתות, צברנו אלפי עוקבים מכל רחבי הארץ. הצלחת המשחק בטיקטוק ובאינסטגרם, במיוחד בקרב סלבריטאים, הייתה ההוכחה לכוח של העבודה הקשה שלנו בליצור קלפים מדוייקים, ייחודיים וכאלה שיעשו לכם פרפרים בבטן.

שימו חגורות, בקרוב אנחנו טסים

היום, "חובה או חובה" הוא לא רק משחק

זהו חלק בלתי נפרד מהרשת ומהקהל שלנו בישראל, וניתן להשיג אותו בחנויות הגדולות ברחבי הארץ. המסע של המשחק מקונספט חדשני שלא היה בישראל לטירוף ויראלי ולהצלחה מסחררת ברשתות מגלם את הכוח של היצירתיות, מקצועיות ותזמון נכון ברשת. במבט קדימה, האפשרויות של "חובה או חובה" הן אינסופיות, עם הרחבות פוטנציאליות וגרסאות חדשות שצפויות להמשיך את החדשנות והכיף עם המשחקים שיהפכו את היציאה הרגילה שלכם לבלתי נשכחת.

הצוות המדהים שלנו כאן בשבילכם

Nicole Williams

Company Director
"Profit in business comes from repeat customers; customers that boast about your product and outstanding service"

איב סהר

Head of Design
"Loyal customers, they don’t just come back, they don’t simply recommend you, they insist that their friends work with you."

דין סהר

Research & Development
"You’ll never have a product or price advantage again. They can be easily duplicated, but a strong customer focus can’t be copied."

Sam Gallagher

Customer Support
"Get closer than ever to your customers. So close that you tell them what they need well before they realize it themselves."
"וואלה בהתחלה אמרתי חובה או חובה סתם משחק טעיתי, הוא אחד החזקים! מישהו היה צריך להוציא את זה , זה זורם בקטע מטורף כיף לשחק עם חברים ואחלה של רעיון שאפו"
חובה או חובה לילדים משחק לילדים משחק אמת או חובה לילדים משחק אמת או חובה חובה או חובה משחק קלפים משחק מצחיק משחק שתייה משחק אמת או חובה ליאל ברנס משחקי חברה לכל שעה משחקי חברה מצחיקים משחקי חברה לילדים משחקי קלפים משחקי קלפים למבוגרים משחק לזוג משחק זוגיות משחק קלפים זוגי קלפים לזוגות משחק זוגי משחק מתחברים לעומקים שאלות היכרות שאלות עמוקות שאלות היכרות לדייט שאלות היכרות לזוג שאלות היכרות עמוקות רעיונות לדייטים רעיונות לדייט רעיונות לדייט זוגי דייט זוגי רעיון לדייט זוגי
ליאל ברנס
liel.baranes@
"אז ככהההה המשחק חובה או חובה פשוט מושלם ברמות הבאתי אותו לחברים שלי בסילבסטר אף אחד לא הבין מה עושים, הסברתי את המשחק והתחלנו לשחק כל חובה הייתה יותר מצחיקה מהשנייה והסטורים פשוט חגגו וזה לגמרי הרים לנו את הערב ממש ממליצה"
חובה או חובה משחקים לזוגות משחק לזוג משחק זוגיות משחק קלפים זוגי קלפים לזוגות משחק זוגי לילדים משחק לילדים משחק אמת או חובה לילדים משחק אמת או חובה חובה או חובה משחק קלפים משחק מצחיק משחק שתייה משחק אמת או חובה גאיה אברמוב משחקי חברה לכל שעה משחקי חברה מצחיקים משחקי חברה לילדים משחקי קלפים משחקי קלפים למבוגרים ״חובה או חובה״ חובה או חובה משחק קלפים משחק מצחיק משחק שתייה משחק אמת או חובה חובה או חובה לילדים משחק לילדים משחק אמת או חובה לילדים חובה או חובה גרסת הברים משחק לברים חובה או חובה לברים הרחבה לחובה או חובה לגדולים ולאמיצים משחק למבוגרים אמת או חובה 18 פלוס שאלות לאמת או חובה גיל 18 חובות לאמת או חובה גיל 18 הרחבה לחובה או חובה לאלה שיודעים לשתות משחק שתייה משחק אלכוהול משחק שתייה לזוג החבילת משחקים המטורפת של חובה או חובה 250 משחקים משחקים לשניים צא מזה משחק צא מזה משחק לזוג משחק זוגיות משחק קלפים זוגי קלפים לזוגות משחק זוגי משחק מתחברים לעומקים שאלות היכרות שאלות עמוקות שאלות היכרות לדייט שאלות היכרות לזוג שאלות היכרות עמוקות רעיונות לדייטים רעיונות לדייט רעיונות לדייט זוגי דייט זוגי רעיון לדייט זוגי
גאיה אברמוב
gaya120@

המשלוח שלך כבר בדרך!

עד הבית: עד 4 ימי עסקים – 30 ש"ח.
*חינם ברכישה מעל 140 ש"ח.

איסוף: תוך יום 1 מראשון לציון דרך המכבים 58.

מהיר עד הבית: 1-2 ימי עסקים – 70 ש"ח.

*חג פסח שמח! למה אתם מחכים? המשלוחים כרגיל. ✅

דילוג לתוכן