חודש האהבה באוויר והמשלוחים חינם לזמן מוגבל! 💌
לקנייה בהנחה
ספיישל לבנות בלבד - בנות ונהנות משחק לערב בלתי נשכח! 🥰
לקנייה בהנחה
הלהיט של ישראל חובה או חובה חזר במלאי מוגבל! 🥰
לקנייה בהנחה
משלוחים חינם על המשחקים למזמינים היום! 💌
הלהיט ״מתחברים״ חזר במלאי מוגבל 😉
לקנייה בהנחה
מתנה לעובדים מתנות לחברה מתנות לעובדים מתנה לחג לעובדים

11 אפשרויות של מתנה לעובדים בחברה או בכל עסק

11 אפשרויות של מתנה לעובדים בחברה או בכל עסק

הרי ידוע שאם עובדים מרגישים מוערכים זה יכול להפוך את מקום העבודה למקום מדהים ולהביא להם מוטיבציה להשקיע באופן עקבי, ציון לשבח, הישגים כמו חברי צוות שנוספו לאחרונה, הנצחת עובדים והתקדמות יכולים לתת לכל עובד את התחושה של עבודה במקום כלשהו שבאמת מעריך אותם. יתר על כן, מתנה לעובדים – מתנה לחג לעובדים – מתנות לעובדים – מתנות לחברה או אפילו מתנות לחג לעובדים מהבעלים או המנהלי לוקחות אנרגיה חיובת ומפזרת אותה בין כל עובדיה סגירת עסקאות, מוטיבציה להוכיח את עצמם, שם טוב למקום אם זה המשפחה שמתלהבת מהמתנה או אפילו ההחברים, מה שהופך את השגרה של כולם יותר טובה ומעניינת. מתנות לעסק באופן כללי, מתנות יכולות להתחבר לעובדים כך אם שיחה מילולית, ביקורות, הכרת תודה או ציון לשבח פחות הספיקו לקרות אולי עקב חוסר זמן או כמות עובדים רבה.

בחירת מתנות לעובדים אם זה מתנות לחברה או מתנות לעסק נראית כאינטראקציה מהירה ופשוטה והיא נוטה להיות. בכל מקרה, במקרה שאתה צריך לפזר עבור העובדים מסוימים או בכללי כדי להראות את ההערכה שלך על המאמצים שלהם, מתנות לחג לעובדים או מתנה לחג לעובדים יכולה להראות את האדיבות שלכם כבעלים או אחראים והעובדים ידעו ללא ספק שאתם מחוברים אליהם וזה לא מקום עבודה רגיל אלה מקום עבודה א ו ה ב !

למה מתנה לעובדים שלך חשובה ואפילו מאוד (ואיך לעשות את זה נכון)

בעוד יתרונות מדהימים, תעריפי שכר גבוהים יותר, קידום בתפקיד או יום חופש עשויים לרתק עובדים לעלות ולהשאיר את החיוך לאורך זמן, פה בדיוק נכנס עניין של מתנה לעובדים גם בפן התקציבי שהוא יותר זול מקידום בתפקיד וגם בפן היעילות שהוא נותן לעובדים מוטיבציה להשקיע במקום יום חופש שנותן להם לגיטמציה לחופש. מתנות לעובדים זה הבחירה האידיאלית ורלוונטית כל הזמן, ולא רק בזמנים המיוחדים של השנה כמובן שגם מתנה לחג לעובדים תוסיף אבל לא באופן משמעותי. מתנה לעובדים יכולה לבוא לידי ביטוי כדי לשבח הישגים, השקעה, התמדה, חיוך, גיוס עובדים חדשים, או כדי להנעים את היום שלהם בעבודה ולהראות להם כמה המקום אוהב.

11 מתנות לעובדים שיעלו להם חיוך ותחושה של כיף ואהבה במקום

המשחק חובה או חובה שישגע את המדינה ואת העובדים שלכם במיוחד

תתנו לנו הפעם לבחור מה טוב עברוכם, המשחק חובה או חובה מבית משחקי חברה לכל שעה מעוצב לרוב הגילאים, המשחק הוא משחק מצחיק המעוצב בצורה ייחודית ומחושבת לאחר סינונים רבים כדי להגיע למצב שגם בעידן הדיגיטלי תהיה האפשרות להביא לחיבור אנושי בחוויה שונה ומעצימה ולשבור את הקרח בין העובדים שלכם, חברים שלהם, משפחה או אפילו בין אנשים שנפגשו לראשונה.

בעזרת משחק קלפים זה הקשה הופך להיות קל! תוסיפו אקשן ועניין למפגשים שלכם ותקחו אותם לשלב הבא עם משחק הקלפים של משחקי חברה לכל שעה זה לא שאלות לאמת או חובה או חובות לאמת או חובה זה משחק ברמה אחרת. עם משחק קלפים זה אתה לוקח את המפגשים או יום הולדת או מסיבת רווקות או מסיבת גיוס שלך לשלב הבא. כמובן שהכי חשוב תהיו בטוחים שזו מתנה שתהיה בלתי נשכחת, העובדים שלכם לא ישכחו את הרגעים המצחיקים, המהנים והמפאדחים שהמשחק הזה יביא להם הכנו לכם את המומלץ והטוב ביותר בתור מתנות לחברה.

עציצים בתור מתנה לעובדים

צמחים הם באופן עקבי מגע נעים וכיף עבור העובדים אם זה בתוך הבית או במשרד. למגע עשיר שמאיר חלל, ומחזק אלמנט של התמדה במהלך הגידול הרי אותו אדם מתמסר לעציץ בלשון המעטה כמובן.

מתוק מתוק ועוד פעם מתוק

משהו מתוק הוא באופן עקבי משהו כיף למצוא בבית או במקום העבודה אם זה להמתיק את הרגע או כדי לסתום את הבטן. מעולה יותר שמקנים לאוהבים והרי המטרה שלנו בסופו של דבר שהעובדים יבינו שאוהבים אותם גם אם זה צוות הניהול או צוות משאבי האנוש. יש מבחר רחב של פינוקים וקינוחים שאפשר לספק בתור מתנה לעובדים לאחר סקירה שלך: עוגות, עוגיות, קאפקייקס, או בחירות לבביות הרבה יותר כמו מלא מלא ממתקים וסוכריות. (ודא שכל הבחירות שתבצע הן מתאימות לאלרגנים ומותאמות אישית להתבוננות תזונתית במידת הצורך).

הזמן להיות יצירתי ולחשוב אינסטה בלוק

אינסטה בלוק זה בלוק עץ שעליו מודפסת תמונה אם זה של כל העובדים או תמונה שכל עובד יבחר לטעמו. פתרון האינסטה בלוק כמתנה לעובדים היא מאוד זולה ויצירתית ותהיו בטוחים שהמתנה תשאר עם העובדים שלכם והכי חשוב תשאר בראש שלהם כי מתנה יצרתית לא שוכחים.

אוזניות שיתנו לך שקט ורוגע מהכל

חללי משרדים רועשים אינם מקבילים בברכה את העובדה ואפילו מוגדים כחסרון משמעותי, אבל אם מכניסים לתמונה את האוזניות האלחוטיות שעובדות עם בלוטוס. הם נוחות, פונקציונליות, ומסייעות לכולם לקבל את היום ללא הרבה הפרעה ורעש מיותר אלא לשמוע את השירים שאוהבים ולהרגע. אוזניות אלו מתנה שימושית עקב הסיבה שהם שימושיות לעוד מקומות כמו בבית, עם חברים, פגישה ואפילו בספורט.

סוס מנצח אפשר גם לא להחליף והוא שוברי המתנה

שוברי מתנה הם הדבר שבדרך מתאים לרוב העובדים אם הם יתנו את השובר למשפחה או לחבר קרוב או יקנו לעצמכם זה מאוד אינדיווידואלי ומביא מצב של שביעות רצון לרוב המוחלט של העובדים לפי הדעה משחקי חברה לכל שעה. שובר מתנה היא שיטה יוצאת דופן כדי להבטיח לכולם לקבל בדיוק את מה שהם צריכים. באפשרותך להתאים אישית את שובר המתנה שלך ביעילות; אתה יכול לשקול שובר מתנה כמו עבור רשתות אופנה, ארוחת צהריים או כרטיסי הנחה לקניית קפה.

אביזרים שימושיים אם זה לשלוחן במשרד או לבית

במקרה שאתה מקווה לעשות תחושה של חדשנות במקום העבודה שלך, אזור עבודה נעים הוא המקום האידיאלי להתחיל. מחממי כוסות וגביעי אספרסו, משחקי שולחן לטריטוריה הבסיסית, משחק לוח כמו שחמט או משחק קלפים כמו חובה או חובה, ואפילו דברים שיותר לתצוגה כמו אורות מיוחדים או קישוטים יכולים לתת נגיעה למגע המושלם. ספל, המופעל באמצעות סוללות, כבל טעינה, חוסך בטמפרטורה אידיאלית במקרים שבהם אתה מופנה על ידי התחייבות לאחר שהכנת את קפה הבוקר שלך.

ביגוד ממותג בתור מתנה לעובדים

בגדים ממתוגים היא שיטה מדהימה לתת בתור מתנה לעובדים אלמנט ההפתעה ולהיות יצירתי עם העובדים שלך, במקום העבודה. בגדים ממתוגים ומותאמים אישית כמו חולצה, כובעים, גרביים, תחתונים, ומכנס נוח להפליא יכול ליצור קשר יוצא דופן, שמירה על נעימותם ולהראות את הערכתך. צריך להמריץ את העובדים המסורים שלך כדי להקפיץ את המוטיבציה שלהם עוד יותר למעלה, זוג גרביים עם הדפסה, מצחיקות ברמות רציניות, אין קושי בבחירת מידות כי יש טווח רחב בגרביים ונעימים להפליא בין אופציות מושלמות ומצחיקות בתור מתנות לחברה.

אם לא לחיות בסרט אז לפחות לראות סרט

במקרים מסוימים, לעבור ערב עם סרט עם כל הצוות, קרובי משפחה או חברים יקרים זה כל מה שאתה צריך. ערב של כיף על ידי הצעת סרט עם כולם או כרטיסים לסרט לכל עובד ומה שנשאר זה פופקורן, ויש לכם ערב סרט מהסרטים.

מסאז כי אם לא השתחררתם מהעבודה לפחות שישתחררו השרירים

הכי כיף אחרי יום עבודה קשה פושט לנוח. אדרבה עם מסאז אתם לא רק נחים אתם משתחררים עם זה הלחץ שיורד או השרירים הכואבים, לרוב מסאז לדברים לכולם וכיפי כמעט לכל עובד ועובד.

הכי קל והכי חכם שבוע הגמד והענק בתור מתנה לעובדים

אתם בטח שואלים איך משחק הגמד והענק זה מתנה לעובדים או מתנות לעסק או מתנות לחברה או מתנות לעובדים או מתנה לחג לעובדים אז ככה. היופי במשחק הזה שעושים הגרלה וכל עובד מפתיע את המשתתף שנבחר בשבילו כל יום בחשאיות במתנה קטנה אחרת עד שביום השביעי כולם חופשים את עצמכם ומביאים מתנה גדולה משאר המתנות. יתרון מאוד גד לבפתרון יצירתי זה הוא ההוצאות הקטנות והתפוקה המירבית במקרה זה לבעלים אין הוצאות משמעותיות נטו זמן ליצירת ההגרלה ומפה לשם אתם במשחק מצחיק מעניין ומסקרן.

Photo by Laura James from Pexels

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Success!

The discount has been applied. You will see it when you checkout.

There has been a problem

Unfortunately this discount cannot be applied to your cart.

המשלוח שלך כבר בדרך!

עד הבית: עד 4 ימי עסקים – 30 ש"ח.
*חינם ברכישה מעל 140 ש"ח.

איסוף: תוך יום 1 מראשון לציון דרך המכבים 58.

מהיר עד הבית: 1-2 ימי עסקים – 70 ש"ח.

למה אתם מחכים? משלוחים חינם עד הבית למזמינים היום. ✅

דילוג לתוכן