חודש האהבה באוויר והמשלוחים חינם לזמן מוגבל! 💌
לקנייה בהנחה
ספיישל לבנות בלבד - בנות ונהנות משחק לערב בלתי נשכח! 🥰
לקנייה בהנחה
הלהיט של ישראל חובה או חובה חזר במלאי מוגבל! 🥰
לקנייה בהנחה
משלוחים חינם על המשחקים למזמינים היום! 💌
הלהיט של ישראל ״מתחברים״ חזר במלאי מוגבל 😉
לקנייה בהנחה
משחקי חברה מצחיקים משחקי חברה למבוגרים משחקי חברה לילדים משחקי חברה ליום הולדת

8 משחקי חברה שהם פשוט חובה לכל ישיבה

8 משחקי חברה שהם פשוט חובה לכל ישיבה

משחקי חברה ובמיוחד כל ה- משחקי חברה מצחיקים שאנחנו נגיד לכם, הם משהו מיוחד, משחרר, מרגש שהולך לשבור לכם את הקרח. משחקי חברה לישיבה או מסיבה או כל דבר שעולה לכם לראש משנה את הערב למהנה ומשפרת את הקשר בין החברים, חברה או משפחה. אם הסיכוי שאתם מחפשים משחקי חברה אבל משחקי חברה לעניין כי אנחנו ואתם מדברים רק 2021 והלך, זה המאמר היחיד שתצטרכו ותקראו בנוגע למשחקי חברה. במאמר זה, אנו נראה לך היקף של משחקי חברה מצחיקים אם זה משחקי חברה לילדים או משחקי חברה למבוגרים ובנוסף להכל משחקי חברה ליום הולדת שישפרו את הקשרים והחוויות שלכם עם הקרובים אליכם. היתרון המהותי של המשחקי חברה שניתן לכם לעומת השאר היא שהם מטורפים, פשוטים ודורשים כמות קטנה של זמן ככה שהיא לא מגבילה אתכם.

למה בכלל משחקי חברה ולא משחקי מחשב או משהו?

בדרך כלל, יצירת החבורה זורמת, ספונטנית וקלילה זה לא פשוט בכלל. הולכות וגדלות כמות החבורות המרוחקות או שחיות על הטלפונים ומול המסכים. לעומת זו יש חבורות שרק מתחזק הקשר בינהם מערב לערב ותתפלאו זה לא קסם או משהו בסיגנון הם פשוט עקבו אחרי מה שצריך לעשות לפעמים זה בא מחברים אבל לכם יש יתרון לכם יש אותנו שנסביר לכם. בואו נהיה כנים, כולנו לחוצים מלשבת עם חבורה חדשה או אנשים חדשים כי לרוב אנחנו לא מתקרבים ברגע וגם לא בשתי רגעים. אם גישה נכונה תהיו בטוחים שכל ערב יהיה בצבע תסמכו עלינו אל תהיו מקובעים אצלנו גם משחקי חברה מצחיקים גם משחקי חברה למבוגרים גם משחקי חברה לילדים וגם משחקי חברה ליום הולדת יש יותר מזה?

אכן, עם משחקי חברה מצחיקים שנועדו לשבור את הקרח ולשפר את הקשר והכי חשוב את היציאה שלכם. תוכלו להיות בטוחים שאתם בדרך הנכונה לכיף חיים בלי וויז ובלי כאב ראש. אז אנחנו מתחילים!

חברים וחברות אחרי ההקדמה הקצרה מתחילים בבלאגן

המשחק שיהפוך כל פגישה לערב שתדברו עליו גם שנה אחרי זה הוא "חובה או חובה"

כן חברים אנחנו לא המצאנו את הגלגל משחקי חברה מצחיקים לשבירת הקרח היו קיימים הרבה לפני כן בכל הסוגים ובכל המינים אבל ביצירת המשחק חובה או חובה עבדנו על כל האלמנטים ההכרחיים לכימיה מושלמת אם זה להכיר יותר טוב, תשוקה, חברות ופאדיחות. אנחנו לא ניתן לכם ספויילרים מיותרים אנחנו רק נגיד לכם שיש לכם 160 חובות שלא יגמרו לכם והכי יפה פה אפשר לשחק את המשחק הזה בכל מקום בכל שעה!

טוב אחרי שהתחלנו בכל כך טוב אי אפשר להוריד הילך אז אנחנו עוברים למשחק "אף פעם לא עשיתי"

אף פעם לא עשיתי הוא משחק חברה מצחיק, מעניין שיעביר לכם את הערב בצורה מטורפת ומסקרנת. האקשן מתחיל כאשר אנחנו יודעים יתר על המידה, או כאשר אנו חווים קושי לחשוב על מעשים ייחודיים. המשחק הוא משוחק במעגל המתחיל עם טענה שמעולם לא … (למשל, מעולם לא הייתי ביפן). מי שהיה ביפן ישתה. כל המשחק, אתה יכול לגלות תובנות רבות לגבי אחרים, אבל זה בנוסף הזדמנות להכיר את החברים או המשפחה טוב יותר. ובנוסף להכל אפשר לשתות אלכוהול אם לא עשית משהו כמובן אם אתם בגיל המתאים. משחק זה הוא משחק אש מכיוון שהוא גם מתוך משחקי חברה לילדים וגם מתוך משחקי חברה למבוגרים כי תמיד כיף להכיר את הסובבים סביבך.

אנחנו מתקדמים בצעדי ענק תהיו בטוחים שבמאמר יש לכם עוד הפתעות ועברנו למשחק "פרנויה"

פרנויה זה אחד ממשחקי החברה המביכים ביותר אבל זה מה שעושה אותו מעניין. כדי להתחיל אתה צריך למצוא שולחן או מקום טוב שבו כולכם יכולים לשבת, זה יכול להיות בבית, בר או אפילו במקום יפה בטבע. השחקן הראשון לוחש שאלה "למי" או "מי" לאוזן של האדם מימין. לדוגמה 'מי יש את העבודה הגרועה ביותר כאן?'. האדם שנשאל בשאלה אומר בקול רם את השם של האדם שהוא חושב שהוא התשובה. אדם שיצא בתשובה, לא משנה היכן נמצאים על השולחן, עכשיו יש החלטה לעשות. הם יכולים לגלות את השאלה שגרמה להם להיות התשובה או שהם יכולים לשחק ולשאול שאלה חדשה. אם הם רוצים לגלות את השאלה הם צריכים לשתות, להעלות תמונת פאדיחה לסטורי או אפילו לעשות חובה שהרוב יחליטו עבור הזכות לדעת את השאלה. אין סוף למשחק, אז בהצלחה מראש.

חברים סוס מנצח לא מחליפים (אולי רק בחובה או חובה) והוא "אמת או חובה"

אמת או חובה זה משחק של פאדיחות, אקשן וערב של רק צחוקים. חברים או משפחה שואלים אחד את השניה "אמת או חובה"? בנקודה שבה מישהו בוחר את האמת, צריכים לחשוב על שאלה מתקילה שגם תוכלו לגלות קצת על מי שלידכם וגם שיהיה מעניין. בנקודה שבה מישהו בוחר חובה, הם מקבלים משימה מעניינת שאותה הם צריכים לסיים. אמת או חובה היא שיטה מדהימה להכיר את החברים או המשפחה שלך.כמו כן, במקרה שהם לא רוצים לעשות משימה או חובה מסוימת אתם יכולים לחשוב על משימה מיוחדת שמי שלא עושה משימה יעשה אותה כמו שנגיד במשחק חובה או חובה אתה יכול לשתות אם גילך מתאים או אפילו להעלות תמונת פאדיחה לסטורי. תמיד אפשר לקחת אותו שלב קדימה ואז כבר זה הופך להיות אחד מתוך משחקי חברה למבוגרים כמובן הכי חשוב להתאים אותו לגילכם.

לחצו כאן ובואו תראה רשימה של 192 שאלות לאמת או חובה מאיתנו אליכם שיקפיצו כל יציאה שלכם לאוויר.

יש משחקים שכנראה לא הכרתם אבל יש להם קטע מפחיד ואחד מהם הוא "מילת הקסם"

כל אחד מהשתתפים, אומר מילה ספציפית שבחר. במקרה של שמשתתף שומע משתתף אחר אומר את מילת קסם שנאמרה, אותו בן אדם שנפסל אמור לעשות משימה שאותו אדם שאמר את המילה בחר. לדוגמה: אם משתתף אמר שאסור להגיד את המילה "כן" והוא בחר במי שיאמר את המילה חובה עליו לשתות (כמובן אם אתם בגיל המתאים) ומשתתף אחר אומר "הולכים ב9 הביתה כן?" באותו רגע המשתתף נפסל בכך שאמר את המילה כן ושותה מיד לאחר הפסילה. מי שניצח זה הבן אדם שלא אמר אף מילה מהמילים שהמשתתפים בחרו והוא בוחר מילה ראשון במשחק הבא. רק תזכרו אין דבר כזה לשתוק כי מי ששותק ייפסל אם הרוב יחליט לנכון.

חוזרים אחורה ולוקחים תנופה חזקה יותר כדי לעוף וזה המשחק המוכר "מחבואים"

בוחרים משתתף שעליו לעמוד במקום שנקבע לפי הרוב ולספור עד המספר שהמשתתפים בחרו. על שאר המשתתפים להתחבא בזמן זה. כשהמשתתף שסופר מסיים לספור הוא יוצא לחפש את חבריו. כשהוא מוצא משתתף הוא רץ למקום בו הוא ספר וצועק: "אחת, שתיים, שלוש.." ואת שם המשתתף שמצא. מי שנמצא ראשון הוא יספור במשחק שלאחר מכן. המשתתף הסופר מסיים את לספור רק לאחר שמצא את כל המשתתפים. רק שתדעו שמומלץ שהמקום שאתם משחקים לא יהיה גדול מדי ולא יהיה קטן מדי שהסופר לא ידגור ושיהיה אפשר למצוא אתכם. משחק חברה זה לפי דעתנו הוא משחק עשר כי הוא גם מתוך משחקי חברה לילדים וגם כיף לכל הגילאים.

אחד מתוך משחקי חברה מצחיקים ואגדיים והלא נשכחים "נשיקה סטירה"

זה הולך ככה נתחיל ונבחר שני ילדים ואז הם יתישבו גב אל גב על כיסאות. לאחר מכן סופרים "אחת, שתיים, שלוש.." ואז הם מזיזים את ראשם ימינה או שמאלה, ברגע שהמשתתפים מסתכלים לאותו צד יש נשיקה ואם צד נגדי סטירה. אם הם מסתכלים לאותו צד 3 פעמים ברציפות אז יש לנו פה משהו יותר לדוג נשיקה בפה כמובן שמשחק זה הוא יותר מתוך משחקי חברה לילדים אבל תמיד אפשר לשדרג ולהיות יצירתיים והוא גם אש בתור אחד מתוך משחקי חברה ליום הולדת כי הוא פשוט מעצים את האווירה.

אתם תהיו בהלם שהזכרנו את המשחק הזה והוא המשחק "סרדינים"

טוב אז ככה אנחנו מתחילים כמו מחבואים רק שבו אחד מתחבא (הסרדין), שאר המשתתפים הם הסופרים. כל אחד מחפש בנפרד את הסרדין ומי שמוצא אותו נשאר במקום המחבוא ביחד עם הסרדין. האחרון שמוצא נפסל ויהיה הסרדין בפעם הבאה וככה אפשר להמשיך כל הלילה וזה משחק של רק צחוקים.

טוב אחרי כל הבלאגן אפשר לעשות סדר ולסכם את הרשימה המטורפת של משחקי חברה שהבאנו לכם פה

במאמר זה אנחנו אומרים לכם איזה משחקי חברה מצחיקים אם זה משחקי חברה ליום הולדת או משחקי חברה לילדים או משחקי חברה למבוגרים הכי מטורפים ואתה יכול לנסות עם החברים או המשפחה שלך! כי הרי לא כל יציאה או ישיבה זה מסיבה לפעמים כל החברים סתם רוצים לשבת ובגלל זה בדיוק צריך שיהיה לך תמיד משחקים בשלוף בראש כדי לשפר את היציאות שלכם בכמה רמות. חברים רק מדגישים מכל המשחקים סיפרנו לכם כאן זה לפי הזיכרון שלנו ואולי יש שינויים לפי החוקים האמיתיים לחוקים שלנו אבל תהיו בטוחים שכל משחק שאמרנו פה הוא בצבע ובכלל המשחק שהכנו חובה או חובה במיוחד למקרים שתרצו לשבור את הקרח ולעשות קצת אקשן ב2021 כמו שאתם צריכים לעשות.

Photo by Daria Shevtsova from Pexels

1 comments

  1. יואב

    משחקים מעולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Success!

The discount has been applied. You will see it when you checkout.

There has been a problem

Unfortunately this discount cannot be applied to your cart.

המשלוח שלך כבר בדרך!

עד הבית: עד 4 ימי עסקים – 30 ש"ח.
*חינם ברכישה מעל 140 ש"ח.

איסוף: תוך יום 1 מראשון לציון דרך המכבים 58.

מהיר עד הבית: 1-2 ימי עסקים – 70 ש"ח.

למה אתם מחכים? משלוחים חינם עד הבית למזמינים היום. ✅

דילוג לתוכן