חודש האהבה באוויר והמשלוחים חינם לזמן מוגבל! 💌
לקנייה בהנחה
ספיישל לבנות בלבד - בנות ונהנות משחק לערב בלתי נשכח! 🥰
לקנייה בהנחה
הלהיט של ישראל חובה או חובה חזר במלאי מוגבל! 🥰
לקנייה בהנחה
משלוחים חינם על המשחקים למזמינים היום! 💌
הלהיט של ישראל ״מתחברים״ במלאי מוגבל ליום האהבה 😉
לקנייה בהנחה
משחק משפחתי משחקי חברה משפחתיים חובה או חובה משחק קלפים מסדרת משחקי חברה לכל שעה ממשחק ממכר משחקי חברה מצחיקים והכי טוב בקטגוריית משחקי חברה מכיל משימות או חובה וגם שאלות לאמת או חובה בלוג משחק לבנות משחקים לבנות משחקי בנות לערב בנות מרגש

8 משחקי בנות למסיבת פיגמות ולערב בנות שיעשה לכן ערב בלתי נשכח

משחק לבנות ערב בנות! 8 משחקי בנות מתוך משחקים לבנות אבל מטורפים ברמות

בנות אתן מחפשות אופציה נעימה בניגוד לכל היציאות הרגילות שלכם? מאמר זה מבית משחקי חברה לכל שעה אומר לכן מהלב שלנו ש- משחק לבנות זה בדיוק בשבליכן ולאחר שתקראו את המאמר הזה על משחקים לבנות , אתן תבינו איך לכוון את הערב או אפילו מסיבת פיג'מות בעזרת משחקי בנות לרמה הגבוהה ביותר. לא משנה אם את מארגנת ערב כיפי בבית או בחוץ, משחקים לבנות זה הפתרון המושלם צעירות שיכול לעזור לפלפל את הלילה, או מסיבת פיג'מות שלך.

לא משנה אם החברה שלך לא צריכה משחקי בנות או משחק לבנות , תמיד טוב לשמור כמה מחשבות טובות בכיס האחורי שלך אם הערב או מסיבת בנות צריכה קצת עניין ואקשן.

הנה כמה סוגים של משחק לבנות למשחקי מסיבת לילה או ערב בנות או אפילו מסיבת פיג'מות שיסייעו לך להבין את החברות שלך טוב יותר באופן משמעותי!

משחק לבנות ששיגע וימשיך לשגע את 2021 ומעבר לה הוא חובה או חובה (תראו לי כבר מה זה חובה או חובה הוא חופר לי בפוריו כל היום)

כן בנות אנחנו לא המצאנו את הגלגל משחקי בנות מצחיקים היו קיימים הרבה לפני כן בכל הסוגים ובכל המינים אבל ביצירת המשחק חובה או חובה עבדנו על כל האלמנטים אם זה להכיר יותר טוב, חברות ופאדיחות. דברים גדולים במשחק אחד אנחנו לא ניתן לכן ספויילרים מיותרים אנחנו רק נגיד לכם שיש לכן 160 חובות שלא יגמרו לכן והכי יפה פה אפשר לשחק את המשחק הזה בכל מקום בכל שעה! הרי לא סתם בתוך השם שלנו יש את צמד המילים "לכל שעה" ואם אתן רוצות לקחת את זה שלב קדימה אפשר להביא אלכוהול ולהעביר ככה ערב מהסרטים כמובן אם אתן בגיל המתאים.

אין כמו הנוסטלגיה והיא אמת או חובה בנות שלנו

אמת או חובה הוא משחק לבנות נוסטלגי שמתאים לכל מקום בכל שעה ומתאים בדיוק ל- משחקים לבנות למסיבת פיג'מות או ערב לבנות בצורה המדוייקת ביותר ולא צריך השקעה כלל כדי להוציא את משחק לבנות זה לפועל. ישנן אין סוף אמת ואין סוף חובות המתמקדים כולם בסך הכל לעשות כיף ולהוסיף עניין בערב מבלי להיות "זקן מדי".

על אף שאלות האמת או וחובות הניתנות להדפסה או לקריאה באינטרנט ללא עלות, ישנו בנוסף משחק מתוך כל משחקי בנות שאנחנו ממליצים שמשנה את כללי המשחק בקטגוריית משחק לבנות והוא נקרא חובה או חובה תהיו בטוחות שהמשחק יעשה לכם פלאים למסיבות פיג'מות או אפילו ערב בנות קלאסי כי ככה נהנים עם משחקים לבנות היום.

טוב אחרי שהתחלנו בכל כך טוב אי אפשר להוריד הילך אז אנחנו עוברים למשחק אף פעם לא עשיתי

אף פעם לא עשיתי הוא משחק חברה מצחיק, מעניין שיעביר לכן את הערב בצורה מטורפת ומסקרנת. האקשן מתחיל כאשר אנחנו יודעים יתר על המידה, או כאשר אנו חווים קושי לחשוב על מעשים ייחודיים שלא עשינו לפני כן או להפך. המשחק הוא משוחק במעגל המתחיל עם טענה שמעולם לא … (למשל, מעולם לא הייתי ביפן). מי שהיה ביפן יעלה תמונת פאדיחה או ישתה (כמובן אם אתם בגיל המתאים). כל המשחק, את יכולה לגלות תובנות רבות לגבי חברות שלך במהלך משחק לבנות זה, אבל זה בנוסף הזדמנות להכיר את החברות טוב יותר, כי הרי מה יותר מלהכיר את החברות וכל זה בעזרת משחק לבנות מתוך ההמלצות של משחקים לבנות של משחקי חברה לכל שעה.

אף פעם לא עשיתי הוא משחק מדהים להכיר יותר החברות שלך. בכל מקרה, זה לא רק להכיר את הבנות שפגשת לאחרונה. זה גם מדהים עם חברות שאת חושבת שאת יודעת היטב. עם "מעולם לא" בכל שאלה נקודה, אתה באמת יכול להשיג ידע לגבי לדברים משפילים ומסקרנים מסוימים על הבנות שחשבת שאת יודעת היטב. כל שעלייך לעשות הוא לוודא שאת בוחרת את השאלות שלך בזהירות ובדיוק ובקפידה, ותזהרו לא לשאול שטויות אה בנות כי בחלק מתוך משחקי בנות שרשמנו יש הרבה שטויות.

משחק מטורף ולא מהעולם הזה והוא מי אני

"מי אני?" הוא משחק לבנות עם ספקולציות שבו שחקנים להשתמש בשאלות כן או לא כדי להבין את שמו של אדם ידוע שהם שהנשאל בחר. שאלות תלויות באיכויות ובתכונות של אדם שכולם באמת ירצו להכיר. המשחק הזה מתפקד בצורה מעוררת התפעלות עם כל התכנסות גודל, בכל מקרה משחק לבנות זה יעצים יותר את המפגש, זמן טוב יותר הוא עם המשחק הזה במיוחד בערב משחקים לבנות.

"מי אני?" שובר קרח במיוחד בתור משחק לבנות והוא אחד המומלצים מתוך משחקים לבנות שחשבנו עליהם בצורה מדוייקת ומדהימה, המשחק יכול לקחת רק עשר דקות עד רבע שעה. וזה אחד מהקריטריונים החשובים לפני משחק או קניית משחק כמו שצויין במאמר שאלות שעליך לשאול לפני קניית משחק חברה משפחתיים בנוסף לכך המשחק מחזיק מעמד זמן רב יותר. לשחק ולחשוב במשחק "מי אני" עושה כל מפגש או מסיבת פיג'מות או ערב בנות קלאסי יותר כיף.

אמאלה בנות איזה משחק מחכה לכם פה והוא "פרנויה"

פרנויה זה אחד מתוך משחקים לבנות שחייב בכל ראש של מישהי כי הרי מי לא רוצה משחק לבנות ברמה בשלוף במהלך ערב בנות או בכללי משחק חברה מבין המביכים ביותר אבל זה מה שעושה אותו מעניין. כדי להתחיל את צריכה למצוא שולחן או מקום טוב שבו כולכן יכולות לשבת, זה יכול להיות בבית, בר או אפילו במקום יפה בטבע. השחקנית הראשונה לוחשת שאלה "למי" או "מי" לאוזן של המשתתפת מימין. לדוגמה 'מי יש את העבודה הגרועה ביותר כאן?'.

האדם שנשאל בשאלה אומר בקול רם את השם של האדם שהוא חושב שהוא התשובה. אדם שיצא בתשובה, לא משנה היכן נמצאים על השולחן, עכשיו יש החלטה לעשות. הן יכולות לגלות את השאלה שגרמה להן להיות התשובה או שהן יכולים לשחק ולשאול שאלה חדשה. אם הן רוצות לגלות את השאלה הם צריכות לשתות (אם אתם בגיל המתאים), להעלות תמונת פאדיחה לסטורי או אפילו לעשות חובה שרוב בנות יחליטו יחליטו עבור הזכות לדעת את השאלה. אין סוף בתוך משחק בנות זה, אז בהצלחה מראש בנות שלנו.

לצוד את המטמון כן כן כמו פעם

"לצוד את המטמון" בתור משחק לבנות מבין משחקים לבנות שהמלצנו לשחק במהלך ערב בנות הוא באופן עקבי משחק לבנות הכי אש למסיבת פיג'מות או ערב בנות אפילו גדול יותר בחוץ לשחק את המשחק! יום בערך לפני הבילוי הגדול (המסיבת פיג'מות או הערב בנות), אנשים שהם לא קשורים למשחק יסדרו ויארגנו את הדברים והרמזים בצורה הטובה ביותר. בשלב זה, לנסות לחשוב על רמזים שונים עבור קבוצות המשחק. יכולה להיות בקשה חלופית, אך ודא שהיעד האחרון שקולה פעם אחת לכל קבוצה. כשכולם יופיעו בבית שלך, תחלקו את הבנות לשתי קבוצות. ודאו שלכל אחת מהקבוצות יש בכל מקרה מצלמה אחת כדי שיוכלו לצלם תמונה בכל עד כדי לתעד שהן אכן היו שם. ענייו נוסף למרדף הוא שאחת מהבנות צריכה לסיים את האתגר בכל אחת מהתחנות. לדוגמה, אתגר יכול להיות "לבקש חתימה של בעל הבית לדגומא". הקבוצה העיקרית שתגיע לציון הדרך האחרון עם התשובות/ התמונות הנכונות תזכה במרדף ותנצח במשחק!

איפור טוב לערב טוב

"איפור טוב לערב טוב" זה ה-דברררר וזה הולך ככה אחת מבנות הולכת להיות המאפרת שלך והיא צריכה ללבוש כיסוי עיניים בזמן שהיא מיישמת ומאפרת אותך. תופעות הלוואי של האיפור המצחיק הם לא יכולות להימצא במקום אחר ולכן לפי דעתנו זה פלוס ומשהו שכדאי לעשות כדי לשפר את המסיבת פיג'מות או ערב בנות שאתן מתכננות לעשות!

לאחר מכן, לסדר את האיופר של כל הבנות והפעם לעשות עבודה עם עניים פקוחות ובדיוק הכי גבוה שניתן.

משחק לא פשוט אבל כיפי ברמות והוא היית מעדיפה?

שאלות של ה- משחק לבנות "היית מעדיפה" הן שיטה מדהימה לערוך דיון בצורה מהנה ומרתקת. יתר על כן, זה לא קשה להיכנס לכמה דיונים מדהימים פשוט על ידי השאלה "למה" היית מעדיף אותו או יעד כזה או אחר. בנות אתן תוכלו למצוא כמה פתרונות מסקרנים במיוחד וסביר להניח שתכירו יותר באופן משמעותי את החברה שאתן משוחחות איתה.

סיכום בבחירת משחק לבנות לערב בנות מטורף והנחה חד פעמית לזמן מוגבל מאוד במיוחד לכל הבנות שלנו!!!

למרות שכולנו יודעים את הכוח של משחקי בנות ועוד משחקים לבנות מהלך ערב בנות כי הם משפיעים על האווירה, הקרבה והצחוקים בינכן. משחק לבנות הוכיח את עצמו בתור משחק קלפים או לוח יש הרבה משחקים לבנות שניתנם למשחק אבל במיוחד במהלך ערב בנות של רק צחוקים וכיף הכי חשוב משחקי בנות ואי אפשר להתעלם מההשפעה של משחקי לבנות לערב שלכם ופה בא לידי ביטוי חובה או חובה שמשחק זה יכול לעשות פלאים במהלך ערב בנות או במסיבת פיג'מות שלכן וגם בכל אירוע אחר אז בנות תהנו מהנחות ענק לזמן מוגבל! (אתן עוד פה?)

Photo by cottonbro from Pexels

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Success!

The discount has been applied. You will see it when you checkout.

There has been a problem

Unfortunately this discount cannot be applied to your cart.

המשלוח שלך כבר בדרך!

עד הבית: עד 4 ימי עסקים – 30 ש"ח.
*חינם ברכישה מעל 140 ש"ח.

איסוף: תוך יום 1 מראשון לציון דרך המכבים 58.

מהיר עד הבית: 1-2 ימי עסקים – 70 ש"ח.

למה אתם מחכים? משלוחים חינם עד הבית למזמינים היום. ✅

דילוג לתוכן