חודש האהבה באוויר והמשלוחים חינם לזמן מוגבל! 💌
לקנייה בהנחה
ספיישל לבנות בלבד - בנות ונהנות משחק לערב בלתי נשכח! 🥰
לקנייה בהנחה
הלהיט של ישראל חובה או חובה חזר במלאי מוגבל! 🥰
לקנייה בהנחה
חודש האהבה באוויר והמשלוחים חינם לזמן מוגבל! 💌
לקנייה בהנחה
ספיישל יום אהבה - מתחברים משחק לערב בלתי נשכח! 🥰
לקנייה בהנחה
סוגי משחק לזוגות שיעשו לכם ערב מושלם​ ​קוביות משחק לזוגות שיעשה לכם ערב רומנטי וכל זה בעזרת משחק כיף לזוגות

סוגי משחק לזוגות שיעשו לכם ערב רומנטי​

סוגי משחק לזוגות שיעשו לכם ערב רומנטי​

ערבי משחק לזוגות הם דרך מצוינת לשנות את שגרת ליל הדייטים שלך. ויהפוך ערב ל- ערב רומנטי בעזרת איזה משחק כיף לזוגות שירים את האווירה. עם הטכנולוגיות החדשות בימים אלה, ערב משחק לזוגות יכול להיות כמה דברים. הוא יכול להיות משחקי לוח ומשחקי קלפים, או שזה יכול להיות משחקי וידאו ומשחקים מקוונים. כל צורות של משחקים הם דרך מהנה להציג כמה תחרות קלילה לתוך מערכת היחסים שלך. לנצח, להפסיד או לדבר, תלמד יותר על השותף שלך במהלך ערב משחק מאשר במהלך כל פעילות אחרת.

משחק לזוגות רב מכר – מתחברים

משחקי קלפים הם דרך מצוינת נוספת לבלות ולהפוך ערב רגיל למעניין יותר. אתה יכול לשחק משחקים כמו מתחברים ,מונופול ,משחקי חברה שירימו לך את הערב. ואפילו אולי פוקר עם חפיסת קלפים קלאסית, כמו גם משחקים כמו אונו. באותו קטע כמו במשחקי לוח, לכולנו יש משחקי קלפים שונים שגדלנו עליהם בכך ששיחקנו עם המשפחות שלנו בהם. לאחר לילה של משחק מתחברים לזוגות יש לך אפשרות חד פעמית לקחת את הערב עם הפרטנר למקום שלא היה בחיים. משחקי קלפים הם כיפיים, כי הם לא מחוייבים לכמות זמן משחק לעומת משחקי לוח. משחק אחד נוטה לא להימשך זמן רב מדי, מה שאומר שאתה יכול לשחק עם הפרטנר כמה סיבובים, או לשנות את המשחק מתי שנוח לך כדי לשנות אווירה למעניינת.

משחקי קלפים קלאסיים כ- משחק לזוגות יכולים להיות מזכירים את הילדות, והם דרך מהנה וקלה להוסיף תחרות ידידותית, מוגזמים ושוויים לליל הדייט שלך. כאשר משחקים קלאסיים אלה הם כל כך מהנים, אתה יכול גם למצוא הרבה משחקים למבוגרים כמו מתחברים כדי לתבל את ערב המשחק שלך. בנוסף למשחק מלוכלך זה, יש גם משחק לזוגות שיכול להיות נחמד לצד שתייה חריפה (כמובן אם הגיל מאפשר זאת כי לא חייב שתייה כדי לשחק) מתחברים שאתה יכול לשחק כדי להחיות את ליל הדייטים שלך. וגם כמשחק שתייה מהנה הכולל קלפים וניתן לשחק בהם עם שני אנשים בלבד או עם חברים (המשחק מותאם ליציאה שלכם!).

משחקי לוח

עבור אנשים רבים, משחקי לוח מסוימים הם סופר נוסטלגיים ומזכירים ילדות. יש כל כך הרבה משחקי לוח שם בחוץ שסביר להניח שלך ולשותף שלך היו מועדפים בבתים שונים כשגדלתם. משחק משחקי לוח כפעילות לילה יכולה להיות דרך סופר כיף ללמוד על המשחקים האהובים האלה, אשר לגמרי ייתן לך יתרון כאשר יש לך בהכרח לילה משחק עם המשפחה שלהם. מי יודע, אולי אפילו תגלה כשרון חבוי שלך בתור שחקן בעזרת משחק כיף לזוגות.

בנוסף לגבי המשחקי לוח המועדפים בילדות שלך, אתה יכול לנסות משחקי לוח חדשים כזוג ולהחליט על משחק מועדף ביחד. משחקים חדשים יוצאים כל הזמן וזה יכול להיות דרך מהנה לנסות דברים חדשים עם השותף שלך. רוב המשחקים יכולים לעבוד כמשחקים של שני שחקנים, אבל אם לא, אתה יכול להפוך את ערב משחק הלוח לפעילות קבוצתית עם זוגות וחברים אחרים. כולם יכולים להביא את המשחק האהוב עליהם (מסיבה כלשהי רוב האנשים במקרה משאירים כמה משחקי לוח שוכבים איפשהו …) ולבלות לילה בניסיון לשחק משחקים חדשים ומציאת משחק מועדף לעוד ערבים.

יש אפילו כמה משחקי לוח ספציפיים לזוג בשוק שמאתגרים צמדים לתחרויות או חידונים שונים. תחרות בריאה קלילה יכולה להיות טובה לכל מערכת יחסים או חברות, כל עוד אתה שומר על הגבול כמובן… יש גם כמה משחקי לוח ספציפיים לזוג שמתאימים יותר רק לך ולשותף שלך. משחקים כמו ערפל של אהבה, למשל, לחקור אינטימיות באופן שילמד אותך הרבה על השותף שלך ואת מערכת היחסים שלך בכלל ויהפוך את הערב שלכם ל- ערב רומטי.

משחק לזוגות עם משחקי וידאו

אוקיי אז רוב משחקי וידאו הם משחקים שחקן אחד שיכול לעתים קרובות לשחק וכאדם אחד אתה מרגיש לגמרי בחוץ. באיזו תדירות אתה רוצה לבלות עם השותף שלך, אבל הם קשורים באיזה משחק וידאו ארוך עם החברים שלהם באינטרנט? למרבה הצער, זו יכולה להיות מציאות עבור זוגות רבים! רעיון מהנה לליל הדייט הבא שלכם יכול להיות למצוא משחק וידאו ששניכם תוכלו לשחק יחד. לשחק את משחק הווידאו יחד יכול לאפשר לך לצחוק טוב, להשתחרר, להתחרות אחד עם השני ואפילו בעיה לפתור יחד. מי יודע, אתה יכול אפילו לגלות את משחק הווידאו האהוב החדש שלך.

אמנם לא יכול להיות הרבה משחקי וידאו ספציפיים לזוג בשוק, יש שפע של משחקים לשני שחקנים, כי אתה יכול לנסות משחק לזוגות בפעילות שונה ולא רגילה. משחקים כמו טניס / פינג פונג / הוקי אוויר או פיפא הם משחקים לשני שחקנים והם יכולים לשמש כ- משחק לזוגות שאתה יכול לשחק עם השותף שלך! בין אם אתה מתחרה ראש בראש, או עובד באותה קבוצה, זה יכול להיות כיף לשחק במשחקי וידאו עם השותף שלך, הפיכת פעילות סולו לערב משחק מהנה! מסיבה כלשהי, הרצף התחרותי שלנו באמת יכול לצאת כשאנחנו משחקים במשחקי וידאו, יותר מאשר בכל סוג אחר של משחק. אם זה המקרה גם בשבילך, זה יכול להיות רעיון טוב להזמין כמה זוגות או חברים אחרים כדי לעזור לך לפזר את האווירה התחרותית. עם יותר משני אנשים, אתה יכול לפרוש במהלך רצף הפסדים גרוע במיוחד, או ליצור צוותים כדי להפוך אותו לתחרות קהילתית יותר.

משחקים מקוונים

אם המשחקים הקלאסיים שכולנו מכירים ואוהבים אינם מרגשים מספיק עבורכם, שקלו לפנות לאינטרנט! אנשים רבים מניחים כי רוב המחשב / משחקים מקוונים הם משחקים לשחקן יחיד, אבל זה רחוק יותר מן האמת. יש שפע של משחקים שפורסמו באינטרנט כי הם בקטגוריית משחק לזוגות. במיוחד בימי הקורונה, כולם מחפשים רעיונות חדשים לליל הדייטים. למזלנו, אנשים משתפים את הרעיונות היצירתיים שלהם באינטרנט.

בנוסף, אתרי אינטרנט ואתרים אחרים שיש בהם חידונים מקוונים כדי לעזור לך לגלות את “אישיות השותף” שלך. יש גם כל כך הרבה משחקים מקוונים במיוחד כלפי זוגות מעוניין. היכנס לאינטרנט, גלה את האפשרויות שלך ומצא דרכים חדשות ללמוד על השותף שלך ועל הדינמיקה שלכם כזוג. משחקים מקוונים הם גם אפשרות מצוינת עבור זוגות שנמצאים במרחקים ארוכים אחד מהשני להישאר מחוברים בצורה מהנה. פייסבוק מציעה הרבה משחקים שונים שאתה יכול לאתגר את השותף שלך בצורה מאופקת, אבל מהנה. ישנם גם משחקים כמו סנוקר או יניב הזמינים באינטרנט כי אתה והשותף שלך יכולים לשחק ביחד כדי לעזור לכם לשמור על קשר.

משחקי טלפון

כיום יש כנראה מיליוני אפליקציות בחנות האפליקציות במכשירים הניידים. ובין אם אתם נמצאים במכשיר של צוות אנדרואיד או צוות אפל, תוכלו למצוא כמה אפליקציות עם משחקים ספציפיים לזוגות. יש חידונים שאתה ובן זוגך יכולים לקחת כדי שתכירו אחד את השני טוב יותר וזה גם אופציה מגניבה לצד משחק כיף לזוגות. אפליקציות שהם משחק זוגות אחרות יכולות לעזור לכם לבחור מקום לדייט לילי בעיר שלכם אם נגמרו לכם הרעיונות החדשים או אם אתם מרגישים לא החלטיים. משחקי טלפון המיוצרים במיוחד עבור זוגות יכולים לעזור לך ללמוד יותר אחד על השני באמצעות חידונים ופעילויות שונות. גם אם אתם ביחד כבר זמן רב, ובמשחק נשאלתם שאלות חדשות ושונות שיכולות לעזור לכם ללמוד דברים על השותף שלכם שמעולם לא הכרתם לפני כן!

בנוסף לאפליקציות ספציפיות לזוג, משחקים מהסוג של טריוויה ומשחקי משימות אתה צריך לעבוד יחד כצוות, אשר יכול לבנות את הקשר שלכם כזוג בצורה סופר תחרותית ומהנה. אתה יכול גם לקחת משחקי טלפון בכיוון שונה לחלוטין על ידי הורדת דברים כמו אמת או חובה או משחקי מסיבה. משחקים אלה הם דרך מהנה ושובבה לבלות זמן עם השותף שלך במהלך דייט או ערב רומנטי עם משחק לזוגות.

משחקים חיצוניים

ערב משחק לזוגות לא חייב להתקיים בתוך הבית, יש שפע של משחקים בחוץ שאתה והשותף שלך יכולים לשחק שיוסיפו תחרות מהנה למערכת היחסים שלכם, תוך כדי הוצאתכם מהבית. מחבואים, למשל, היא דרך מהנה לצאת מהבית ולהכיר את השותף שלך קצת יותר. בעוד מחבואים עשוי לקחת קצת יותר תחרותי ומעייף, הוא יכול להיות משחק מהנה ורומנטי עבור ערב רומנטי. אתה יכול לקבל רמזים על מקום הדייט הראשון שלך, הנשיקה הראשונה שלך, הפעם הראשונה שלכם כזוג לפגוש את החברים… להיות יצירתיים עם הרמזים שלך ולעשות ערב רומנטי מזה! אם מחבואים הוא לא הקטע שלך, יש הרבה משחקים אחרים שאתה יכול לעשות יחד כזוג בזמן שאתה בחוץ. משחקים בחוץ הם דרך מהנה להשתחרר ולצאת מהבית.

משחק לזוגות סיכום קצר

משחק לזוגות זה הפתרון לפלפל או לשפר את הערב הרומנטי שלכם, אנחנו רוצים לקחת את המפגשים שלכם או הדייטים ואפילו ערב רומנטי לשלב הבא! בגלל זה הוצאנו לאור את המשחק חובה או חובה שהוא משחק כיף לזוגות וגם לחברים מבית משחקי חברה לכל שעה שהוא מתאים לזוגות או לחברים כי אנחנו משחקים לכל מקום לכל שעה, למה אתם מחכים? לכו תהנו קצת.

Photo by Jonathan Petersson from Pexels

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

המשלוח שלך כבר בדרך!

הי זמני המשלוח משתנים בהתאים לשיטת המשלוח שבחרת:

משלוח עד הבית: עד 4 ימי עסקים – 30 ש”ח.
*חינם ברכישה מעל 140 ש”ח.

איסוף: ראשון לציון דרך המכבים 58. (בתאום).

מהיר עד הבית: 1-2 ימי עסקים – 70 ש”ח.

*עקב המצב יוכלו להיות עיכובים קצרים במקרים חריגים אבל אנחנו שולחים כרגיל. ✅

דילוג לתוכן